Kontaktujte nás

Odoslať E-MailByť ženou

Blog Single
Žena sa cíti najlepšie, keď je obklopená harmonickými vzťahmi. Ak to tak nie je, niečo v nej je nastavené nesprávne. Šťastie a spokojnosť je jej prirodzený stav, je to jej stred a optimum, v ktorom je sama sebou, vedomá si svojich kvalít. Nie je to niečo, čo k nej príde zvonku. Keď sa naučí ako to vedome vytvárať, svet okolo nej sa prirodzene začne meniť. Spokojná žena prinesie svoje naladenie všade kde vstúpi. V takom prostredí budú prosperovať všetci, ktorí sa v ňom ocitnú. 
Aby sa v nej tento zdroj otvoril, potrebuje sa najprv uzdraviť zo zranení, ktoré si na svojej ceste nazbierala. Najprv potrebuje hovoriť o tom, z čoho má strach, za čo sa hanbí, po čom túži, a potom začne organicky objavovovať nové možnosti. Odkryje v sebe schopnosti, ktoré ju v kritických chvíľach vyvedú z oceánu myšlienok a emócií. Žena, ktorá sa v sebe vyzná a vie čo potrebuje, si vie aj sama pomôcť alebo svoje požiadavky adresuje na to správne miesto.

Čo nás čaká a čo si osvojíme
Čas využijeme veľmi prakticky, porozumieme ako fungujú naše emócie, myseľ aj telesné systémy, aby sme ich vedeli riadiť. Budeme sa venovať kľúčovým vzťahom v našich životoch a tomu ako ich vedome tvoriť.

Naučíme sa 
- ako z vonkajšieho tlaku vplávať do uvoľneného stavu flow,
- ako sa dynamizovať a nabiť energiou
- ako riadiť svoje emócie a regulovať neuro-hormonálny systém
- zladíme sa so svojim telom aby sme vedeli čítať jeho psychosomatické signály
- doprajeme si dostatok času na zdieľanie a vzájomnú podporu

Kedy 
Začíname prvý februárový týždeň a stretávať sa budeme 2-krát za mesiac. Na výber sú 2 možnosti:
2.2. - 16.3. každý štvrtok o 19:00 - 21:00


Kde sa stretneme
Joga studio Luník 2
Cena
10 eur/2 hod 
Čo si prinesiete so sebou?
Niečo pohodlné, ako do fitka + uterak na jogovu podlozku ak potrebujete.
Registrácia a otázky
info@psychosoma-terapia.sk
0948 100 408
Zdieľať tento Post:

Eventy

Tehotenská jóga pre optimálne tehotenstvo a pôrod

Ako prostredníctvom komplexnej predpôrodnej metodológie podporiť a harmonizovať organizmus mamy a vývoj dieťatka tak, aby boli obaja pripravení na pôrod.

Pokračovať v čítaní

"7 dní v tele" - psychosomatika v Chorvátsku

Pozývam vás na harmonizačné súladenie pri Jadranskom mori, kde cez vlastnú skúsenosť objavíme psychosomatické princípy fungovania nášho tela. Štruktúra cvičení je postavená tak, aby si dynamiku a náročnosť programu mohol riadiť každý podľa seba.

Pokračovať v čítaní
Logo Copyrights © 2023 All Rights Reserved
psychosoma-terapia.sk